YouTubes logotype
Spotifys logotype
Flickrs logotype

Kontakt

Vill du komma i kontakt med organisationen bakom The Tall Ships Races 2011 i Halmstad hittar du kontaktuppgifter här.

Lillian Westerberg


Project Manager - The Tall Ships Races Halmstad 2011
Telefon: +46 (0)70 - 23 13 302
E-post: lillian.westerberg@halmstad.se

Jeanette Winberg


Ass. Project Manager, Event Manager - The Tall Ships Races Halmstad 2011
Telefon: +46 (0)70 - 61 20 620
E-post: jeanette.winberg@halmstad.se

Malin Eriksson


Sales Manager - The Tall Ships Races Halmstad 2011
Telefon: +46 (0)73 - 09 31 046
E-post: malin.eriksson@halmstad.se

Micke Glans


Trainee Coordinator, Sales Manager Exhibitions - The Tall Ships Races Halmstad 2011
Telefon: +46 (0)702 38 87 53
E-post: micke.glans@halmstad.se

Margareta Henriksson


Project Coordinator - The Tall Ships Races Halmstad 2011
Telefon: +46 (0)35-13 23 50, +46 (0) 702 04 42 83
E-post: margareta.henriksson@halmstad.se

Kjell Jönsson


Cheif Liason officer ships - The Tall Ships Races Halmstad 2011
Telefon: +46 (0)76 773 18 26
E-post: kjell.jonsson@halmstad.se

Elenor Nilsson


Chief Liason officer quay - The Tall Ships Races Halmstad 2011
Telefon: +46 (0)76 773 17 87
E-post: elenor.nilsson@halmstad.se

Ulrika Ahlberg


Press Manager - The Tall Ships Races Halmstad 2011
Telefon: +46 (0)76 773 18 20
E-post: ulrika.ahlberg@halmstad.se

Hasse Olsson


Project Manager Accessibility - The Tall Ships Races Halmstad 2011
Telefon: +46 (0)70 - 51 46 856
E-post: hasse.olsson@halmstad.se

Jan Fällmar


Harbour Master
Telfon +46 (0)70 850 56 39
E-post: jf@porthalmstad.com
Sidan uppdaterad: 2011-06-29