Kontakt

The Tall Ships Races organisation är en del av Destination Halmstad. Är du intresserad att vara med i evenemanget som partner, volontär, trainee eller på annat vis vill veta mer, kontakta oss.



Carina Jacobsson

Projektledare, The Tall Ships Races 2017
Destination Halmstad
Mobil: 070-352 66 25
E-post: carina.jacobsson@halmstad.se

 

 


Martin Claeson
Biträdande Projektledare, The Tall Ships Races 2017
Destination Halmstad
Mobil: 072-150 35 23
E-post: martin.claeson@halmstad.se

 

 

Marcus Andréasson
Partner- och försäljningsansvarig, The Tall Ships Races 2017
Destination Halmstad
Mobil: 072-150 35 22
E-post: marcus.andreasson@halmstad.se


Porträtt på Pia Andersson


Pia Andersson
Projektkoordinator, The Tall Ships Races 2017
Destination Halmstad
Mobil: 072-974 36 80
E-post: pia.m.andersson@halmstad.se

 

 

Porträtt på Caroline Nordstrandh


Caroline Nordstrandh
Traineeansvarig, The Tall Ships Races 2017
Destination Halmstad
Mobil: 072-155 83 55
E-post: caroline.nordstrand@halmstad.se

 

 

Porträtt på Christian Westerling


Christian Westerling
Presskontakt, The Tall Ships Races 2017
Destination Halmstad
Mobil: 076-784 27 95länk till annan webbplats
E-post: christian.westerling@halmstad.se

 

 

Porträtt på Antonia Eriksson


Antonia Eriksson
Kommunikatör, The Tall Ships Races 2017
Destination Halmstad
Mobil: 070-844 56 41länk till annan webbplats
E-post: antonia.eriksson@halmstad.se

 

 

Porträtt på Antonia Eriksson


Thomas Gunnarsson
Chief Liasion Officer, The Tall Ships Races 2017
Mobil: 070-207 09 89
E-post: thomas.gunnarsson@halmstad.se

 

 

Porträtt på Antonia Eriksson

 

Torbjörn Malmkvist
Volontärsansvarig, The Tall Ships Races 2017
Mobil: 073-201 28 29
E-post: torbjorn.malmkvist@halmstad.se

 

 

Porträtt på Antonia Eriksson


Roland Ströhmeijer
Hamnkapten, The Tall Ships Races 2017
Mobil: 072-961 21 60
E-post: roland.strohmeijer@halmstad.se

 

 


Rickard Bengtsson

The Tall Ships Races 2017
Kulturförvaltningen, Halmstads kommun
Mobil: 076-764 95 99
E-post: rickard.bengtsson@halmstad.se